makburn 9 Takipçi | 27 Takip

İlk 3D İnternet Sitesi mi Geliyor?

2010-12-21 01:02:00
İngiltere Sunderland'dan Saif Chaudhry isimli girişimci, geliştirdiği site hakkında, fazlasıyla iddialı açıklamalarda bulundu. Bu iddiaların ayrıntılarını ve siteye nasıl ulaşabileceğinizi merak ediyorsanız, haberimize buyurun.
20/12/2010

İngiltere Sunderland'den, Saif Chaudhry adlı bir geliştirici, son derece ilginç bir açıklamada bulunarak, "Dünyanın ilk 3 boyutlu İnternet sitesini", prototip olarak sanal dünya ile tanıştırdığını duyurdu. Girişimcinin ifadelerinin tamamen doğru olup olmadığını ispatlamaksa pek kolay değil, zira 3 boyutlu TV, uyumlu gözlük ve hepsinden de önemlisi 3 boyut uyumlu tarayıcı talep ediliyor.

Saif Chaudhry, "Kimse, bu kadar ileri gidilebileceğini sanmıyordu ama ben ve ekibim bunu başardık. Sitemiz, şimdilik konsept halinde ve yalnızca gözlük yardımıyla görüntülenebiliyor. Yakında, tam sürüm olarak karşınıza çıkacağımızı ve uyumlu televizyonlarda, gözlüksüz takipte bulunabileceğinizi müjdeliyorum. İnternet'te yeni bir çağ başlıyor." ifadelerini kullandı. Gerekli donanıma sahipseniz, http://www.stereoscopic-3d.co.uk adresine göz atmak, hiç de fena bir fikir değil. Elbette 3D bir tarayıcı bulmayı başarırsanız...

KAYNAK : shiftdelete.net

0
0
0
Yorum Yaz